"goodpoint, opravdu nezávislé poradenství"


+420 737 126 110

Napište nám

Linked in

Spolupráce s Vámi

Naše společnost GoodPoint s.r.o. se zaměřuje na poskytování nezávislých poradenských služeb. Jak spolupráce s námi vypadá?

   Nasloucháme Vašim požadavkům a průběžně analyzujeme Vaše procesy tak, abychom identifikovali nejúčinnější pole naši působnosti ve Vašem prostředí.

   Protože každý podnik má spoustu vlastních interních postupů je běžné, že i řešení vyžaduje individuální přístup. Identifikovat ten nejoptimálnější způsob, jakým Vám můžeme být nápomocni, je krok, který vyžaduje hluboké a hlavně praktické znalosti procesů z mnoha oborů. Co tím myslíme?

"V rámci procesního řízení neexistuje univerzálně použitelný nástroj pro všechny. Pro některé firmy je vhodné uplatnit běžné "konvenční" metody, v jiných případech je třeba spojit více procesních nástrojů do fukčního celku. Díky našim mnohaletým zkušenostem z oblasti národních a mezinárodních společností."

   Díky našim zkušenostem se můžeme zaměřit na pečlivě připravenému klientskému řešení. Můžeme tak každému klientovi nabídnout návrh řešení na míru, které bude respektovat jeho požadavky na odborné, časové a finanční parametry.

   Sestavíme společně plán zakázky, který bude zahrnovat požadovanou oblast spolupráce, způsob měření výkonnosti zlepšení a cílové parametry. Běžnou součástí zadání jsou také dohodnutá kritéria sdílení informací v průběhu zakázky a také způsob zapojení práce konzultantů do života organizace klienta.

   Naším hlavním úkolem je vytvořit Vám funkční a výkonné procesní prostředí bez hrozby rizika či prodlevy. Naše praxe je předat zákazníkovi jeho procesní a kontrolní mechanismy v takovém stavu, aby Váš tým dokázal pokračovat v hladkém a bezchybném provozu.


Těšíme se na Vás!

 


 

 

 

   Procesní audit

   Optimalizace procesu řízení rizik

   Vyhodnocení rizikových map

   Design interních kontrol

   Implementace interních kontrol

   Testování interních kontrol

   Compliance

   Assurance services

   Konzultační služby

   Vzdělávání v oblasti řízení rizik

 

 Chcete zlepšit výkon ve Vašem projektovém týmu?

Nabízíme Vám:

  • Semináře ušité na míru
  • Výuku v kolektivu i jednotlivě
  • Elektronická výuková dokumentace
  • Perpetualizaci metod pro budoucí projekty
  • Rešení postavené na praktických zkušenostech
  • Spolehlivé a seriozní jednání
 

+420 737 126 110 Copyright © 2012, GoodPoint, s.r.o., Jaurisova 515/4
140 00 Praha 4 | Všechna práva vyhrazenaWeb Concept and Graphic Design by DeMontfort Ltd
www.demontfort.co
GoodPoint s.r.o, Jaurisova 515/4, 140 00 Praha 4
info@goodpoint.cz (všeobecné dotazy či připomínky)